UPS Line Interactive UPS05 UPS Micropower 2000VA 1200W Negru
Preț mai mare ca de obicei
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+3.2%
Calculat din 28 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 9 ore
+1.0% |
697,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS Quer Micropower, 2000VA/1200W, 4 x Schuko (Negru)
evoMAG
UPS Line Interactive UPS04 Micropower 1500VA 900W Negru
ITGalaxy
UPS Line Interactive UPS03 UPS Micropower 1000VA 600W Display LCD Negru
ITGalaxy
UPS Line Interactive UPS09 Display LCD 2000VA 1400W Negru
UPS line interactiv 2000VA/1200W, afisaj LCD, UPS05 PowerProof Greencell
Micul-meserias
Green Cell UPS Line Interactiv L2000va/1200w, Afisaj LCD , UPS05 owerproof GreenCell
DWYN.ro
evoMAG
UPS Line Interactive cu Management Mini Tower 2000VA/1200W AVR 3x IEC 2x Schuko 2 Baterii 12V/9Ah Display LCD Back-up 1-10Min Negru