UPS line interactiv 2000VA/1200W, afisaj LCD, UPS05 PowerProof Greencell
În stoc
acum 11 ore
0% |
849,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS line interactiv 2000VA/1200W Well
Micul-meserias
UPS line interactiv 2000VA/1400W, afisaj LCD, sinus pur, UPS09 PowerProof Greencell
Micul-meserias
Green Cell UPS Line Interactiv L2000va/1200w, Afisaj LCD , UPS05 owerproof GreenCell
DWYN.ro
UPS Line Interactive UPS05 UPS Micropower 2000VA 1200W Negru
ITGalaxy
UPS line interactiv 2000VA/1200W, iesire 4xShuko, baterie 2x12V/9Ah Powerwalker
Stabilizator de tensiune SilverCloud 2000VA 1200W 9.1A, Capacitate: 1200W/2000VA, Curent: 9.1A, Iesire:2 x priza Schuko, 230V ±
1cctv
1cctv
Stabilizator tensiune Serioux SRXA-SV124-2000VA 2000VA 1200W
PC Garage
SOCOMEC UPS SOCOMEC Netys PE-LCD 2000VA, putere 2000VA / 1200W, display LCD, 6 prize 'Out', timp de back-up