UPS line interactiv 2000VA/1200W Well
În stoc
acum 15 ore
0% |
949,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS line interactiv 2000VA/1200W Well UPS-LINT-STARK2000-WL
PCMadd.com
UPS line interactiv 2000VA/1200W, afisaj LCD, UPS05 PowerProof Greencell
Micul-meserias
UPS line interactiv 2000VA/1200W, iesire 4xShuko, baterie 2x12V/9Ah Powerwalker
Micul-meserias
UPS Legrand KEOR SP 2000, 2000VA/ 1200W, 6x IEC German standard sockets, USB port, baterie 2x 12V 9Ah, 230V, stabilizator electronic(AVR), forma Tower, tehnologie Line interactiv, dimensiuni 148 x 173 x380 mm
evoMAG
PCMadd.com
UPS Line Interactive UPS05 UPS Micropower 2000VA 1200W Negru
ITGalaxy
Digitus UPS, Digitus, Line/ Ineractive LED 2000VA/1200W 2x12V/9Ah AVR 4xSchuko USB RS232 RJ45, negru
evoMAG
Assmann UPS , Digitus , Line/ Ineractive LCD 2000VA/1200W 2x12V/9Ah AVR 4xSchuko USB RS232 RJ45 , Negru
DWYN.ro
UPS Line Interactive cu Management Mini Tower 2000VA/1200W AVR 3x IEC 2x Schuko 2 Baterii 12V/9Ah Display LCD Back-up 1-10Min Negru