UPS Line Interactive UPS04 Micropower 1500VA 900W Negru
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
-0.3%
Calculat din 28 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 9 ore
0% |
509,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS Quer Micropower, 1500VA/900W, 4 x Schuko (Negru)
evoMAG
UPS Line Interactive UPS05 UPS Micropower 2000VA 1200W Negru
ITGalaxy
UPS Line Interactive UPS03 UPS Micropower 1000VA 600W Display LCD Negru