UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA/ 6000W, tip online cu dubla conversie VFI-SS-111, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 5Ah, 310174
Cel mai bun preț ?
10.269,00 Lei
8.679,58 – 10.269,00 Lei pe toate ofertele
Vonmag
4.3/5 (4 voturi)
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
-2.3%
Calculat din 31 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 2 magazine
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 8 ore
0% |
10.269,00 Lei
Vezi oferta | |
UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA/ 6000W, tip online cu dubla conversie VFI-SS-111, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 5Ah, di
Stoc epuizat
acum 7 ore
0% |
Vezi oferta |
Produse similare
LEGRAND UPS Legrand KEOR DK 6000VA/ 6000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI-SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 5Ah, Negru
DWYN.ro
UPS Legrand Daker DK Plus 3000 VA, 2700W, tip online cu dubla conversie VFI-SS-111, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 9AH 310172 / 311342
Vonmag
UPS Legrand KEOR DK 6000VA/ 6000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI-SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, outlet 8 x10A, IEC 320-C13
1cctv
UPS Legrand Daker DK Plus 5000VA/ 5000W, tip online cu dubla conversie VFI-SS-111, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 5Ah, di
1cctv
UPS Legrand DAKER DK + Tower/Rack, 6000VA/6000W, 8x IEC C13, 2 x IEC C19
ITGalaxy
UPS APC Smart-UPS SRT6KRMXLI, 4U, 6000VA/6000W, 10 x IEC
evoMAG
UPS APC Smart-UPS SRT 6000VA/6000W, 6 x IEC, Management
evoMAG
UPS Legrand Daker DK Plus, 2000 VA, 1800W, tip online cu dubla conversie, forma Rack/Tower, 0.9 capacitate putere, port comunicare-RS- 310171
LEGRAND UPS Legrand KEOR DK Tower/Rack, 6000VA, 6000W, interfata RS232 si USB, Negru