UPS APC Smart-UPS SRT6KRMXLI, 4U, 6000VA/6000W, 10 x IEC
În stoc
acum 9 ore
0% |
30.499,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS APC Smart-UPS SRT 6000VA/6000W, 6 x IEC, Management
evoMAG
1cctv
UPS Legrand Daker DK Plus 6000VA/ 6000W, tip online cu dubla conversie VFI-SS-111, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 5Ah, 310174
Vonmag
APC SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V APC SMART-UPS SRT 6000VA RM 230V
Dacris
Dacris
APC UPS APC Smart-UPS SRT online dubla-conversie 6000VA / 6000W 6 conectori C13 4 conectori C19 extended
DWYN.ro
UPS APC Smart-UPS SRT online dubla-conversie 6000VA / 6000W 6 conectoriC13 4 conectori C19 extended runtime rackabil 4U, baterie
1cctv
APC UPS SMART APC SRT 6000VA/SRT6KXLI APC
DWYN.ro
LEGRAND UPS Legrand KEOR DK 6000VA/ 6000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI-SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, baterie 12V/ 5Ah, Negru