UPS Line Interactive AiO UPS07 Display LCD 800VA 480W Negru
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+0.2%
Calculat din 23 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 7 zile
+0.5% |
380,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS Line Interactive AiO UPS06 Display LCD 600VA 360W Negru
ITGalaxy
UPS Line Interactive UPS08 Display LCD 1000VA 700W Negru
ITGalaxy
UPS Line Interactive cu Management 800VA/480W AVR 2 Prize Schuko Display LCD 1 baterie 12V/9Ah Conector USB Combo RJ11/RJ45 Negru
evoMAG
UPS Line Interactive fara Management 800VA/480W AVR 2 Prize Schuko Indicatie Status cu LED 1 Baterie 12V/9Ah Negru
UPS Spacer Line Interactive SPUP-800D-LIT01 ,800VA, 480W, 2 x socket Schuko, USB, RJ11/RJ45 (Negru)
evoMAG
Vonmag
UPS FORTRON 800VA/ 480W, AVR, cu management, 2 x socket Schuko, display LCD, 1 x baterie 12V/9Ah, conector USB, combo RJ11/RJ45
UPS Line Interactive UPS03 UPS Micropower 1000VA 600W Display LCD Negru
UPS 1000 1000VA Line interactive 600 W Panou de control LCD Display Negru
UPS Green Cell 700W 1000VA Microsine line-interactive USB RJ45 LCD display 2 Prize Schuko 2 IEC