UPS Line Interactive AiO UPS06 Display LCD 600VA 360W Negru
Preț mai mare ca de obicei
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+3.0%
Calculat din 28 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 18 ore
+1.1% |
375,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS Green Cell 360W 600VA AiO line-interactive USB RJ45 LCD display 6 Prize Schuko
evoMAG
UPS Green Cell 600VA 360W Line Interactive AVR LCD Reglaj Automat al Tensiunii cu ecran tactil
evoMAG
UPS Line Interactive cu Management Display LCD 600VA/360W AVR 2 Prize Schuko 1 Baterie 12V/7Ah Conector USB Combo RJ11/RJ45 Negru
ITGalaxy
UPS PPF3602700 Line Interactive cu Management LCD 600VA/ 360W AVR 2 x Socket Schuko 1 x Baterie 12V/7Ah Conector USB Negru
ITGalaxy
UPS Digitus Line Interactive LED 600VA/360W 1x12V/7Ah AVR 2xSchuko USB RJ11
UPS Line Interactive fara Management 600VA/360W AVR 2 Prize Schuko Indicatie Status cu LED 1 baterie 12V/7Ah Negru
UPS FORTRON 600VA/ 360W, cu management, AVR, 2 x socket Schuko, display LCD, 1 x baterie 12V/7Ah, conector USB, combo RJ11/RJ45
UPS Legrand KEOR SP 600, 600VA/360W, 4xIEC German standard sockets, USB HID, baterie 1x 12V 7Ah, stabilizator electronic (AVR), 230V, forma Tower, tehnologie Line interactiv, dimensiuni 120 x 138 x 330 mm
Green Cell UPS Green Cell 360W 600VA AiO line-interactive USB RJ45 LCD display 6 Prize Schuko
DWYN.ro
Green Cell UPS Green Cell 600VA 360W Line Interactive AVR LCD Reglaj Automat al Tensiunii cu ecran tactil