UPS line interactiv 1000VA/600W, afisaj LCD, UPS03 PowerProof Greencell
În stoc
acum 7 ore
0% |
599,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Green Cell UPS Green Cell Line interactiv 1000va/600w, Afisaj LCD
DWYN.ro
UPS Line Interactive UPS03 UPS Micropower 1000VA 600W Display LCD Negru
ITGalaxy
UPS DAHUA 1000VA/600W UPS DAHUA 1000VA/600W
Dacris
UPS Legrand KEOR SP 1000, 1000VA/ 600W, 2x IEC + 2x German standard sockets, USB port, baterie 2x 12V 7Ah, 230V, stabilizator electronic (AVR), forma Tower, tehnologie Line interactiv, dimensiuni 148 x 173 x 380 mm