UPS DAHUA 1000VA/600W UPS DAHUA 1000VA/600W
În stoc
acum 16 ore
0% |
214,12 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS Dahua PFM3350-1000, 1000VA, 600W, 230VAC, 4.6A, 1x baterie incorporata de 9Ah
AtuTech
UPS DH-PFM3350-1000, 1000VA, 600W, baterie incorporata 9Ah, 2xSchuko, Dahua
Savelectro
UPS Dahua, 1000VA, 600W, 230VAC, 4.6A, 1x baterie incorporata de 9Ah, PFM3350-1000
RoVision
APC Ups Apc 1000va/600w SmartconNECt Lcd Line Interactive Sinusoida Pura Rack2u Usb Led
DWYN.ro
LEGRAND UPS Legrand KEOR SP 1000 1000VA/600W iesire 2xIEC C13+2xSchuko
DWYN.ro
UPS Line Interactive UPS03 UPS Micropower 1000VA 600W Display LCD Negru
ITGalaxy
UPS LEGRAND KEOR SP 1000VA/ 600W 000000000000310187
Vonmag
UPS Legrand KEOR SP 1000, 1000VA/ 600W, 2x IEC + 2x German standard sockets, USB port, baterie 2x 12V 7Ah, 230V, stabilizator electronic (AVR), forma Tower, tehnologie Line interactiv, dimensiuni 148 x 173 x 380 mm
1cctv
UPS 1000VA Rackabil 600W Njoy Code 1000 UPLI-LI100CO-AZ01B
AtuTech
Assmann UPS Digitus DN-170074, LCD, 1000VA/600W, 2 x 12V/7Ah, AVR, 4 x Schuko