UPS APC BX2200MI-GR 2200VA/1200W, 4 x Schuko
În stoc
acum 17 ore
0% |
1.281,99 Lei
Vezi oferta | |
UPS 2200VA/1200W 4 x Schuko APC BX2200MI-GR
În stoc
acum 17 ore
0% |
1.538,03 Lei
Vezi oferta | |
PC Garage
UPS APC BX2200MI 2200 VA
Verifică stoc
acum 64 zile
0% |
Produse similare
UPS APC BX2200MI-GR, 2200VA, 1200W, 230V, 4x prize Schuko, baterie de 24V, 9Ah, indicator LED
AtuTech
UPS cu 4 prize APC Line-Interactive BX2200MI-GR, 2200VA, 1200W, 230V, acumulator de 24V, 9Ah, indicator LED
SpyShop
APC APC Easy UPS BVX 2200VA/1200W, 230V, AVR, Schuko Sockets
DWYN.ro
UPS APC BVX2200LI-GR 2200VA/1200W, 4 x Schuko
evoMAG
UPS 2200VA 1200W line interactive cu stabilizator 3 iesiri schuko
1cctv
UPS APC BX2200MI 2200VA/1200W, 6 x IEC C14
evoMAG
UPS APC BVX2200LI 2200VA/1200W, 4 x IEC C14
APC Easy UPS BVX BVX2200LI-GR, 2200VA, 1200W, AVR, 4x Schuko
Vonmag
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko S BX2200MI-GR
Vonmag
UPS APC BX2200MI, 6x prize IEC C13, 2200VA, 1200W, 230V, AVR