UPS APC BVX2200LI-GR 2200VA/1200W, 4 x Schuko
În stoc
acum 19 ore
0% |
1.165,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
APC Easy UPS BVX BVX2200LI-GR, 2200VA, 1200W, AVR, 4x Schuko
Vonmag
APC APC Easy UPS BVX 2200VA/1200W, 230V, AVR, Schuko Sockets
DWYN.ro
UPS APC BX2200MI-GR 2200VA/1200W, 4 x Schuko
evoMAG
UPS APC BVX2200LI 2200VA/1200W, 4 x IEC C14
evoMAG
UPS 2200VA 1200W line interactive cu stabilizator 3 iesiri schuko