Monitor LED 27B2G5601 27 inch QHD IPS 4ms 100Hz Black
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
-0.3%
Calculat din 12 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 3 ore
−0.9% |
1.711,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Monitor Philips 27B2G5601/00, 27", IPS LED, 100Hz, 4ms, HDMI, DisplayPort, Negru/Argintiu