Monitor LED 27B2G5200 27 inch FHD IPS 4ms 100Hz Black
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 30 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 15 ore
0% |
998,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Monitor Philips 27B2G5200/00, 27", IPS LED, Full HD, 100Hz, 4ms, DisplayPort, Negru/Argintiu