Sari la conținut principal
Pregătim ofertele . . .
Covor gri/bej 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home

Covor gri/bej 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home

Cel mai bun preț ?
735,00 Lei
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
Prețul de azi este cel mai mic din ultimele 30 de zile, cu 11.1% sub medie.
Preț azi
735,00 lei
Medie 30 z.
826,76 lei
vs. medie
-11.1%
735,00 lei
735,00 lei min medie: 826,76 lei max 865,00 lei
Calculat din 17 zile de istoric înregistrat.

Istoric preț

Oferte disponibile — 1 magazin

Magazin Produs Trend ? Preț
Covor gri/bej 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
În stoc · acum 11 ore
−15.0%
735,00 Lei
Vezi oferta