Covor grej 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Preț mai mare ca de obicei
Prețul de azi este peste media ultimelor 30 de zile cu 3.9%. Cel mai mic preț în 30 de zile: 727,00 lei.
Preț azi
855,00 lei
Medie 30 z.
823,00 lei
vs. medie
+3.9%
Calculat din 16 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
Covor grej 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
În stoc
·
acum 16 ore
|
+17.6% |
855,00 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
Covor maro/bej 240x340 cm Terrain – Hanse Home
Bonami
Covor albastru/bej 240x340 cm Terrain – Hanse Home
Bonami
Covor gri/bej 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor grej 160x235 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor grej 120x170 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor grej 80x120 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor grej 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor gri/bej 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor gri/bej 120x170 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami
Covor gri/bej 160x235 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Bonami