UPS Green Cell 1400W/2000VA Microsine, USB, RJ45, LCD, 2 x Schuko
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
-0.6%
Calculat din 31 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 8 ore
0% |
973,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Green Cell UPS Green Cell 1400W/2000VA Microsine, USB, RJ45, LCD, 2 x Schuko
DWYN.ro
UPS Green Cell 700W 1000VA Microsine line-interactive USB RJ45 LCD display 2 Prize Schuko 2 IEC
evoMAG
UPS Line Interactive UPS09 Display LCD 2000VA 1400W Negru