Eaton UPS Eaton 5SC 1500VA 1050W 5SC1500i
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+1.4%
Calculat din 31 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 2 magazine
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 12 ore
0% |
3.482,99 Lei
Vezi oferta | |
UPS 5SC 1500i 1500VA
Verifică stoc
acum 12 ore
0% |
3.445,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Eaton UPS Eaton 5SC1500IR, 1500VA/1050W, Line-Interactive
DWYN.ro
Eaton UPS Eaton 9SX1500i, 1500VA
DWYN.ro
UPS Socomec Netys 1500VA/1050W, 6 x IEC 320
evoMAG
NeTYS PR-MT 1500VA/1050W 230V 50/60Hz WI Socomec NPR-1500-MT
Vonmag
UPS centrale termice Strong Euro Power 1500VA 1050W Tensiune Baterie 24V (2 x 12V)
1cctv
UPS centrala termica Strong Euro Power W 1500VA 1050W Tensiune Baterie 24V (2 x 12V)
1cctv
Invertor sinus pur Strong Euro Power 24V 1050W 1500VA
SOCOMEC UPS SOCOMEC Netys PR MT 1500VA, putere 1500VA / 1050W, 6 prize 'Out' (6 IEC 320 10A), timp de back-u