UPS APC BVX1600LI, 1600VA/900W, 6 x IEC C13
În stoc
acum 15 ore
0% |
824,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
UPS APC BX1600MI 1600VA/900W, 6 x IEC C14
evoMAG
UPS APC BVX1600LI-GR, 1600VA/900W, 4 x Schuko
evoMAG
UPS APC BX1600MI-GR 1600VA/900W, 4 x Schuko
APC Easy UPS BVX 1600VA, 230V, AVR, IEC Sockets BVX1600LI
Vonmag
UPS Eaton TOWER 5E 1600VA 900W/USB 5E2200UI
UPS Eaton 5E Gen2 5E1600UI, 1600VA, 220V, 900W, USB (Negru)
Vonmag
UPS 1600VA / 900W cu LCD si 4 prize Line Interactive, TED
Materialeelectrice
UPS cu 4 prize TED TED004642, 1600VA / 900W, LCD, cu stabilizator si management
SpyShop
UPS cu stabilizator 1600VA, 900W, baterii 2 x 12V, 9,1Ah, 4 x prize Schuko, cu ecran LCD, TED TED004642