Tigaie dublă cu suprafață antiaderentă grill, ENGROS
Preț mediu — acordă atenție
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 30 de zile. Minim în ultimele 30 de zile: 80,00 lei.
Preț azi
80,00 lei
Medie 30 z.
80,58 lei
vs. medie
-0.7%
Calculat din 26 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
Tigaie dublă cu suprafață antiaderentă grill, ENGROS
În stoc
·
acum 19 ore
|
−5.9% |
80,00 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
Tigaie din aluminiu cu suprafață antiaderentă Hendi Marble, ø 24 cm
Bonami
Tigaie grill Ertone HB-H1560, material furnir de piatra de granit preset din aluminiu, 28cm, maner din bachelit, suprafata antiaderenta Engros
Bazarulonline
Tigaie tip grill cu suprafață antiaderentă din oțel inoxidabil ø 26 cm Daily Cook G7314055 – Tefal
Bonami
Tigaie dubla 36 cm grill, marmorata, antiaderenta Dranit Diamond Line Berlinger Haus BH 6581A
Flanco
Tigaie Grill Dubla TOL3232-GC Aluminiu Turnat Invelis Marmura Antiaderenta
ITGalaxy
Tigaie WOK din aluminiu cu suprafață antiaderentă Hendi Marble, ø 28 cm
Bonami
Tigaie din aluminiu pentru clătite cu suprafață antiaderentă Hendi Marble, ø 29 cm
Bonami
Tigaie din titan din aluminiu turnat cu suprafață antiaderentă Hendi, ø 32 cm
Bonami
Tigaie din titan din aluminiu turnat cu suprafață antiaderentă Hendi, ø 28 cm
Bonami
Tigaie cu suprafață antiaderentă din aluminiu ø 28 cm – Holm
Bonami