Sursa PCCooler P5-YK650-B1F, 80+ Bronze, 650W
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+0.2%
Calculat din 18 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 13 zile
0% |
270,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Sursa Aerocool Aero Bronze 650, 80+ Bronze, 650W
evoMAG
Sursa PGS LUX 650W 80+ Bronze
ITGalaxy
Sursa Magna 650W 80+ Bronze
ITGalaxy
Sursa Cougar ATLAS 650, 80+ Bronze, 650W
evoMAG
Sursa PCCooler P5-YK850-B1F, 80+ Bronze, 850W
Sursa PCCooler P3-F650-W1H, 80+, 650W
Sursa PcCOOLER YK650H, 650W, 80+ Bronze
Sursa PCCooler YK550, 80+ Bronze, 550W
Sursa PCCOOLER KF650, 650W, fan 120mm, certificare 80PLUS White, MB 20+4 pin x 1, CPU 4+4 pin x 2, PCI-E 6+2 pin x 2, SATA x 3
Sursa PcCOOLER YK550H, 550W, 80+ Bronze