Stecher de Cauciuc 250V/10-16A EL-0056 Engros
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 14 ore
0% |
6,03 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Stecher Ceramic cu Inel 16A-250V Engros
Bazarulonline
Stecher Albastru PP 250V/16A Engros
Bazarulonline
Stecher din plastic, fara cablu 16A, 250V, alb Z-TOOLS / EXT 300-000-704 Engros
Stecher din plastic, fara cablu 16A, 250V, Z-TOOLS / ZTS 8410 Engros
Stecher cauciuc Atra , IP44 , contact de protectie, 16A, negru , 250v ENGROS
Stecher cauciuc cu inel Atra , IP44 , contact de protectie, 16A, negru 250v ENGROS
Stecher + Cuplă Schuko din cauciuc 16A, 250V, 335A/335B, set 10 bucăți,engros
Ștecher Schuko Balswin, profesional, din cauciuc, 16A, 250V, Grad de protecție IP44, Negru
Stecher Plat 10A-250V EL-0052 Engros
Set Cupla si Stecher Schuko cu Capac de Protectie Etans IP44 16A 250V din Material Rezistent la Socuri pentru Exterior si Santier Engros