Small Homes with Big Appeal
Preț mai mare ca de obicei
Prețul de azi este peste media ultimelor 30 de zile cu 23.3%. Cel mai mic preț în 30 de zile: 43,99 lei.
Preț azi
61,99 lei
Medie 30 z.
50,28 lei
vs. medie
+23.3%
Calculat din 21 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
Small Homes with Big Appeal
În stoc
·
acum 9 ore
|
−16.2% |
61,99 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
Small Spaces, Big Appeal. The Luxury of Less in Under 1,200 Square Feet, Hardback/Fifi O'Neill
Elefant
Living in Tiny Homes: Big Ideas for Small Spaces, Hardcover/Marion Hellweg
Elefant
The Log Cabin Book: A Complete Builder's Guide to Small Homes and Shelters, Paperback/Oliver Kemp
Elefant
Compact Houses: 50 Creative Floor Plans for Well-Designed Small Homes - Gerald Rowan
Libris
Homes For Our Time. Small Houses. 45th Ed. - Philip Jodidio
Libris
-15%
Compact Houses: 50 Creative Floor Plans for Well-Designed Small Homes, Paperback/Gerald Rowan
Elefant
Small Homes | Nathalie Taverne, Anna Lambert
Carturesti