Prelungitor 4PS15-2500 4 prize Schuko 2500W 1.5m Alb
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 31 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 3 ore
+31.0% |
37,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Prelungitor 3PS15-2500 3 prize Schuko 2500W 1.5m Alb
ITGalaxy
Prelungitor 4PS15-3680 4 prize Schuko 3680W 1.5m Alb
ITGalaxy
Samus Prelungitor Samus 4PS15-2500, 4 Prize, 1.5 M, 2500 W, Alb
DWYN.ro
Samus Prelungitor Samus 3 prize Schuko, 1.5m, 2500w, 3x 1.0mmp, 3PS15-2500
DWYN.ro
Prelungitor pentru cabinet PDU 19" 1U Schuko la 7 prize Schuko 1.8m, Value 19.99.1633
Conectica
Prelungitor pentru cabinet PDU 19" 1U Schuko la 8 prize Schuko 1.8m, Value 19.99.1632
Conectica
Prelungitor 3 m 5 prize Schuko cablu 3 x 1,5mm alb Prelungitor 3 m 5 prize Schuko cablu 3 x 1,5mm alb
Dacris
Prelungitor 1,5 metri 3 prize schuko cu intrerupator 3x1mm alb Prelungitor 1.5 metri 3 prize schuko cu intrerupator alb