Off Armageddon Reef: A Novel in the Safehold Series (#1) - David Weber
Preț mai mare ca de obicei
Prețul de azi este peste media ultimelor 30 de zile cu 3.8%. Cel mai mic preț în 30 de zile: 203,31 lei.
Preț azi
228,73 lei
Medie 30 z.
220,26 lei
vs. medie
+3.8%
Calculat din 6 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
În stoc
·
acum 1 zi
|
+12.5% |
228,73 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
By Schism Rent Asunder: A Novel in the Safehold Series (#2) - David Weber
Libris
How Firm a Foundation: A Novel in the Safehold Series (#5) - David Weber
Libris
Like a Mighty Army: A Novel in the Safehold Series (#7) - David Weber
Libris
Midst Toil and Tribulation: A Novel in the Safehold Series (#6) - David Weber
Libris
How Firm a Foundation: A Novel in the Safehold Series ('5), Paperback/David Weber
Elefant
Sunrise Reef: A Hope Harbor Novel - Irene Hannon
Libris
Reef Making: Transforming Oceans One Artificial Reef at a Time, Paperback/David Walter
Elefant
Stan Lee's The Devil's Quintet: The Armageddon Code. A Novel, Paperback/***
Elefant