Monitor Philips - 27B2G5500, 27'', WLED, IPS, Anti-Glare, USB Hub, gri
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 2 ore
0% |
1.365,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Philips Monitor IPS LED Philips 27 27B2G5500/00, Full HD (1920 x 1080), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 100 Hz, 4 ms, Negru/Argintiu
DWYN.ro
Monitor IPS LED Philips 27inch 27B2G5500/00, Full HD (1920 x 1080), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 100 Hz, 4 ms (Negru/Argintiu)
evoMAG
Monitor Philips 27" 27B2G5500/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560x1440,
1cctv
Monitor LED 27B2G5500/00 27 inch QHD IPS 4ms 100Hz Black