Monitor de gaming Gigabyte - MO27Q28G, 27'', 280Hz, 0.03ms, negru
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 16 ore
0% |
3.179,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Monitor Gaming OLED MO27Q28G 68.6cm 27Inch 2560 x 1440 WQHD 280Hz 0.03ms Negru
ITGalaxy
Gigabyte Monitor Gaming OLED Gigabyte 27 MO27Q28G, QHD (2560 x 1440), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 280 Hz, 0.03 ms, Negru
DWYN.ro
Monitor Gaming OLED Gigabyte 27inch MO27Q28G, QHD (2560 x 1440), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 280 Hz, 0.03 ms (Negru)
evoMAG
Monitor Gaming OLED GIGABYTE 27inch MO27Q28GR, QHD (2560 x 1440), 280Hz, 0.03ms, HDMI, DisplayPort, KVM, nVIDIA G-Sync Compatible, RealBlack Glossy, Boxe, Pivot (Negru)