Metal Capac XL³ 4000-DPX1600 cu rotary or motor driven handle-vert-24 module
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 18 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 3 ore
0% |
407,48 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Metal Capac XL³ 4000-DPX1600 draw out cu rotary handle-vert-24 module
Materialeelectrice
Metal Capac XL³ 4000 - 1 DPX 1600 rear terminals + front cu rotary handle
Materialeelectrice
Metal Capac XL³ 4000 - DPX 1600 draw-out motor-driven/rotary handle - horiz
Metal Capac XL³ 800/4000 - DPX³ cu direct rotary handle - screws - 24 module
Metal Capac XL³ 800/4000 - DPX³ cu direct rotary handle - screws - 36 module
Metal Capac XL³ 800/4000 - DPX³ cu direct rotary handle- 1/4 turn - 24 module
Metal Capacs XL³ 4000 pentru 1 to 3 plug-in DPX³ -direct rotary handle-vertical
Plate XL³ 800/4000 - pentru DPX³ cu direct rotary handle - in vertical position
Solid metal Capac pentru XL³ S 630 and 4000 36-dulap modular cu Capac usable inaltime 49 mm - inaltime 50 mm
Solid metal Capac pentru XL³ S 630 and 4000 36-dulap modular cu Capac usable inaltime 599 mm - inaltime 600 mm