HR TOPOR SP 1000G/360MM
|---|---|---|---|---|
HR TOPOR SP 1000G/360MM
Verifică stoc
acum 63 zile
0% |
37,78 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Topor SP, Engros, 1000g, 360mm, oțel forjat
Bazarulonline
Topor universal 1000G/450MM
ForIT
Topor, Engros, 1000g, cap-oțel forjat, mâner -protecție din cauciuc
Bazarulonline
Ciocane lacatuserie 1000g, 36mm, 360mm, 135mm, 1150g
Materialeelectrice
Ciocane lacatuserie LSI super 1000g, 36mm, 360mm, 135mm, 1170g
Materialeelectrice
Topor universal 600G/360MM, Verde-Portocaliu
ForIT
Topor "bardita" 600g, 360mm, maner lemn, forjat profesional, Craft-Tec MX435