Sari la conținut principal
Pregătim ofertele . . .
How to Buy Real Estate at Foreclosure Auctions: A Step-By-Step Guide to Making Money Buying, Rehabbing and Selling Property from Sheriff Sales and Tru - Marc Sherby

Cel mai bun preț ?
105,55 Lei
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
Prețul de azi este cel mai mic din ultimele 30 de zile, cu 7.2% sub medie.
Preț azi
105,55 lei
Medie 30 z.
113,80 lei
vs. medie
-7.2%
105,55 lei
105,55 lei min medie: 113,80 lei max 118,75 lei
Calculat din 8 zile de istoric înregistrat.

Istoric preț

Oferte disponibile — 1 magazin

Magazin Produs Trend ? Preț
În stoc · acum 20 ore
−11.1%
105,55 Lei
Vezi oferta