Fierastrau circular electric 1400W, 185mm - ECSW1852, EMTOP
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile
Prețul de azi este cel mai mic din ultimele 30 de zile, cu 27.9% sub medie.
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
-27.9%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 2 magazine
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
Fierastrau circular electric 1400W, 185mm - ECSW1852, EMTOP Engros
În stoc
acum 3 ore
0% |
223,14 Lei
Vezi oferta | |
În stoc
acum 3 ore
0% |
405,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Pachet promo Fierastrau circular electric 1400W, 185mm + Slefuitor electric cu vibratie, 240W, baza 110x100mm
Bazarulonline
Pachet promo Fierastrau circular, unghi taiere reglabil, 185mm + Masina de gaurit si insurubat + 2 acumulatori 2.0AH + incarcator
Megadepot
Pachet promo Fierastrau circular, unghi taiere reglabil, 185mm + Masina de gaurit si insurubat + 2 acumulatori 2.0AH + incarcator Engros