Covor tip traversă maro deschis 80x200 cm Wolly – BT Carpet
Preț mai mare ca de obicei
Prețul de azi este peste media ultimelor 30 de zile cu 3.6%. Cel mai mic preț în 30 de zile: 411,00 lei.
Preț azi
483,00 lei
Medie 30 z.
466,06 lei
vs. medie
+3.6%
Calculat din 17 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
Covor tip traversă maro deschis 80x200 cm Wolly – BT Carpet
În stoc
·
acum 16 ore
|
+17.5% |
483,00 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
Covor tip traversă maro/bej 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Bonami
Covor tip traversă Hanse Home Basic, 80x200 cm, bej-maro
Bonami
Covor tip traversă maro/bej 80x200 cm Terrain – Hanse Home
Bonami
Covor tip traversă Hanse Home Basic, 80x200 cm, maro
Bonami
Covor tip traversă Hanse Home Basic, 80x200 cm, gri
Bonami
Covor tip traversă verde 80x200 cm Band – Hanse Home
Bonami
Covor tip traversă albastru/gri deschis lavabil 80x200 cm – Vitaus
Bonami
Covor tip traversă maro lavabil 80x200 cm – Vitaus
Bonami
Covor tip traversă maro/crem lavabil 80x200 cm – Vitaus
Bonami
Covor maro-bej de tip traversă 80x200 cm – Mila Home
Bonami