Sari la conținut principal
Pregătim ofertele . . .
Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home

Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home

Cel mai bun preț ?
240,00 Lei
Preț mai mare ca de obicei
Prețul de azi este peste media ultimelor 30 de zile cu 3.7%. Cel mai mic preț în 30 de zile: 204,00 lei.
Preț azi
240,00 lei
Medie 30 z.
231,53 lei
vs. medie
+3.7%
240,00 lei
204,00 lei min medie: 231,53 lei max 240,00 lei
Calculat din 17 zile de istoric înregistrat.

Istoric preț

Oferte disponibile — 1 magazin

Magazin Produs Trend ? Preț
Covor maro/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
În stoc · acum 16 ore
+17.6%
240,00 Lei
Vezi oferta