Sari la conținut principal
Pregătim ofertele . . .
Covor albastru/bej 80x120 cm Terrain – Hanse Home

Covor albastru/bej 80x120 cm Terrain – Hanse Home

Cel mai bun preț ?
107,00 Lei
Moment bun de cumpărat
Prețul de azi este sub media ultimelor 30 de zile cu 4.4%, și cu +5.9% față de minimul de 101,00 lei.
Preț azi
107,00 lei
Medie 30 z.
111,94 lei
vs. medie
-4.4%
107,00 lei
101,00 lei min medie: 111,94 lei max 119,00 lei
Calculat din 17 zile de istoric înregistrat.

Istoric preț

Oferte disponibile — 1 magazin

Magazin Produs Trend ? Preț
Covor albastru/bej 80x120 cm Terrain – Hanse Home
În stoc · acum 5 ore
−10.1%
107,00 Lei
Vezi oferta