Covor 200x280 cm Orient Maderno – Hanse Home
Moment bun de cumpărat
Prețul de azi este sub media ultimelor 30 de zile cu 3.4%, și cu +6.1% față de minimul de 676,00 lei.
Preț azi
717,00 lei
Medie 30 z.
742,47 lei
vs. medie
-3.4%
Calculat din 15 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
Covor 200x280 cm Orient Maderno – Hanse Home
În stoc
·
acum 10 ore
|
−9.8% |
717,00 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
Covor albastru închis 200x280 cm Orient Maderno – Hanse Home
Bonami
Covor verde mentă 200x280 cm Orient Reni – Hanse Home
Bonami
Covor roșu 200x280 cm Orient Caracci – Hanse Home
Bonami
Covor crem 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
Bonami
Covor albastru/bej 200x280 cm Terrain – Hanse Home
Bonami
Covor maro/bej 200x280 cm Terrain – Hanse Home
Bonami
Covor maro 200x280 cm Fancy – Hanse Home
Bonami
Covor bej 200x280 cm Fancy – Hanse Home
Bonami
Covor 140x200 cm Orient Maderno – Hanse Home
Bonami
Covor 80x120 cm Orient Maderno – Hanse Home
Bonami