Contor ore de functionare ISZ72-230 72×72mm, 230V AC
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 16 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 8 ore
0% |
210,94 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Contor ore functionare
Materialeelectrice
Contor ore de functionare ISZ96-230 96×96mm, 230V AC
Materialeelectrice
Contor ore de functionare ISZ96-24 96×96mm, 24V AC
Contor ore functionare cu montare in tablou pe sina omega - 230V
Contor ore functionare cu montare pe usa tablou
Contor pentru durata de functionare, 230V AC, 50Hz, IP20
Contor ore functionare Hager EC100
Vonmag
Masif
Contor ore functionare cu montare in tablou pe sina omega - 24Vac