Contor digital kWh direct 100A, 3faze, 2 tarife, MID cerere Schrack MGX20100
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+2.6%
Calculat din 31 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 17 ore
+3.2% |
969,00 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Contor trifazic ENERGY METER COUNTIS E30,100A DIRECT-3 PHASE
Materialeelectrice
Contor monofazic 100A digital
Materialeelectrice
Contor trifazic 100A digital
Contor monofazic 100A digital
Contor trifazic 100A digital
Contor trifazic 100A digital
Contor sina monofazat PDS1732E / 10-100A (digital)
Contor trifazic 100A digital
Contor trifazat digital pentru masurare energie activa si reactiva conectare direct 80A
Contor monofazat, NON EXPANDABLE, DIGITAL WITH LCD DISPLAY, 40A DIRECT CONNECTION, 1U, 1 PULSE OUTPUT, 220…240VAC