Conan COP38160 Patent taiere (sfic) 6″
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 19 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 12 ore
0% |
29,59 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Conan COP38180 Patenta taiere (sfic) 8″
Materialeelectrice
HEINNER Pachet 3 unelte Heinner HR-PHT111, patent cu varf lung 160 mm lungime, patent tip sfic 160 mm lungime, patent clasic 180 mm lungime, 45 Otel-Carbon, maner plastic
DWYN.ro
Patent TIP SFIC 160MM Negru-Verde
ITGalaxy
Patent tip sfic Heinner PCP005, 160 mm
Flanco
Patent Tip Sfic Profi, Nr. 8, Maner Ergonomic
Trada
Patent Sfic 150mm, finisaj nichel-mat, maner bicomponent, Evotools 676158
Scule365
Patent Sfic 180mm, finisaj nichel-mat, maner bicomponent, Evotools 676159
Scule365
Patent ETS Sfic, 175 mm