Akai Boxa portabila activa Bluetooth AKAI SS023A-X10, microfon inclus, 50 W
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
-0.4%
Calculat din 31 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 2 magazine
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 10 ore
−4.1% |
699,00 Lei
Vezi oferta | |
Boxa portabila SS023A-X10 Negru
Verifică stoc
acum 10 ore
0% |
734,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Akai Boxa portabila activa Akai M5-THUNDER, Bluetooth 5.0, Tweeter Dome, Maro
DWYN.ro
Akai Boxa portabila activa AKAI ABTS-704, Bluetooth 4.2, Radio FM
DWYN.ro
Akai Boxa portabila activa Akai, M3-SOUL, 20 W, Bluetooth 5.0, autonomie 15 ore, Alba
Akai Boxa portabila activa Akai, M3-SOUL, 20 W, Bluetooth 5.0, autonomie 15 ore, Maro
Akai Boxa portabila activa Akai M5-THUNDER, 28 W, Bluetooth 5.0, autonomie 12 ore, Alba
Akai Boxa portabila activa Akai ABTS-45, 20 W, Radio FM, Bluetooth 5.0, efect de lumini, Negru
Akai Boxa portabila activa Akai CS2-GLOW, 10 W, Bluetooth, USB, micro SD card slot, lumini disco
Akai Boxa activa Akai DiscoBall DJ-Y5L, Bluetooth, Radio FM, Microfon
Boxa portabila Akai ABTS-704 50 W, negru Boxa portabila Akai ABTS-704 50 W, negru
Dacris
Boxa portabila Akai ABTS-V5BL 3W, albstr Boxa portabila Akai ABTS-V5BL 3W, albstr