BANDA IZOLATOARE 0,13X19X20YARD NEAGRA
|---|---|---|---|---|
Verifică stoc
acum 18 ore
0% |
16,99 Lei
Vezi oferta |
Produse similare
Banda izolatoare neagra
Robazar
ITGalaxy
Banda izolatoare auto-amalgamata, neagra, 50mm x 10m - WKK 714402110
RoVision
Banda izolatoare TED TED004864, lungime 10m, diametru 19mm, neagra
AtuTech
Banda izolatoare 20m pvc ignifuga neagra Comtec MF0013-02620
Vonmag
Set 5BUC banda izolatoare neagra 10M x 15MM Plugger PVC-BLACK
Vonmag
Banda izolatoare neagra 20m, Hogert Technik
Savelectro
Banda izolatoare PVC ignifuga, 20mx18mm, 600V, 0-80C, neagra, Tradeforce
Savelectro
Banda izolatoare PVC, neagra, 19mm x 20m - WKK 712202310