APC Back UPS Pro BR650MI - UPS 650VA 390W, Line Interactive, AVR, LCD, 6 IEC, USB
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
+0.3%
Calculat din 29 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 3 magazine
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 19 ore
+9.1% |
1.097,45 Lei
Vezi oferta | |
Back UPS Pro BR 650VA, 6 Outlets, AVR
Verifică stoc
acum 9 zile
0% |
944,19 Lei
Vezi oferta | |
UPS BR650MI Pro 650VA Negru/Gri
Verifică stoc
acum 19 ore
−0.6% |
Produse similare
Back UPS Pro BR 650VA, 6 Outlets, AVR APC BR650MI
Vonmag
APC UPS APC Pro BR 650VA/390W, 6 x IEC C13
DWYN.ro
UPS APC Back-UPS 650VA 1x USB
PC Garage
UPS APC Back-UPS 650VA, 230V, 1 USB charging ,3 ani garantie echipament si 2 ani garantie baterie
1cctv
Back UPS Pro BR 650VA, 6 Outlets, AVR, LCD Interface
1cctv
UPS line interactiv cu 2 prize Well Paladin UPS-LINT-PALADIN650-WL, 650VA, 390W
SpyShop
UPS line interactiv 650VA/390W Well Warrior, afisaj LED
Micul-meserias
SOCOMEC UPS SOCOMEC Netys PE 650VA, putere 650VA / 360W, 3 prize 'Out' + 1 priza 'In', timp de back-up (1 PC