Ampermetru analogic de curent continuu, masurare directa DCAM48-20 48×48mm, 20A DC
Preț mediu — acordă atenție
Preț azi
Medie 30 z.
vs. medie
0.0%
Calculat din 16 zile de istoric înregistrat.
|---|---|---|---|---|
În stoc
acum 8 ore
0% |