Preț mai mare ca de obicei
Prețul de azi este peste media ultimelor 30 de zile cu 4.7%. Cel mai mic preț în 30 de zile: 132,42 lei.
Preț azi
148,98 lei
Medie 30 z.
142,36 lei
vs. medie
+4.7%
Calculat din 5 zile de istoric înregistrat.
Istoric preț
Oferte disponibile — 1 magazin
| Magazin | Produs | Trend ? | Preț | |
|---|---|---|---|---|
|
A Trick of Light: Stan Lee's Alliances - Stan Lee
În stoc
·
acum 3 zile
|
+12.5% |
148,98 Lei
|
Vezi oferta |
Produse similare
A Trick of Light: Stan Lee's Alliances, Paperback/Stan Lee
Elefant
A Trick of Light/Stan Lee
Elefant
The Berenstain Bears Trick or Treat, Paperback/Stan Berenstain
Elefant
The Berenstain Bears Trick or Treat - Stan Berenstain
Libris
Home Care Fault Lines. Understanding Tensions and Creating Alliances, Paperback/Cynthia J. Cranford
Elefant